Zdrowy pracownik, to wydajna praca. Oferta skierowana jest do firm, które pragną zadbać o własne korzyści, poprzez troskę o samopoczucie pracowników.

Masaż biurowy to specjalna propozycja dla aktywnych zawodowo osób, które spędzają wiele godzin w pozycji siedzącej, bez ruchu, pod wpływem napięć i stresów. Taki tryb życia prowadzi do zmian zwyrodnieniowych, dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa, sztywnienia karku, dokuczliwych dolegliwości bólowych głowy i chronicznego zmęczenia. Masaż biurowy jest terapią manualną, a jego celem jest szybkie usunięcie oznak zmęczenia, rozluźnienie przeciążonych niewygodną pozycją mięśni i przywrócenie dobrego samopoczucia. Masaż odbywa się na specjalnym krześle, którego wyprofilowana konstrukcja pozwala rozluźnić mięśnie i przyjąć komfortową pozycję. Masowane są wybrane partie ciała: szyja, barki, ramiona i lędźwie – te miejsca, które najbardziej cierpią podczas długiej pracy biurowej.

Korzyści dla twojej firmy:

  • rosnąca wydajność pracowników - błyskawiczny relaks i powrót do dobrej formy
  • zwiększenie efektywności pracy poprzez pozytywny wpływ na samopoczucie
  • ograniczenie kosztów absencji pracowników, zmuszonych do korzystania ze zwolnień
  • niskie koszty i niewielkie obciążenie – masaż trwa zaledwie 15 minut i swobodnie może zostać wykonany podczas przerwy kawowej

 

Dedykowana oferta z myślą o potrzebach korporacji

 

Przeniesiemy Krainę Orientu do twojej firmy – wystarczy niewielkie pomieszczenie (pokój socjalny, mała sala konferencyjna). Pracownicy korzystają z masażu wg ustalonego wcześniej harmonogramu – z ograniczeniem nieobecności, długich przerw i z koncentracją na uzyskaniu doskonałego rezultatu bez dezorganizacji pracy. Sesja trwa 15 minut, nie wymaga żadnych przygotowań, ani zmiany garderoby.

 

W prezencie

 

Wartością dodaną w prezencie od nas, jest krótkie szkolenie, uwzględniające wytyczne organizacji stanowiska pracy pod kątem zdrowego ustawienia i zdrowej pozycji przy biurku.