Masaż dla par to oferta dla tych, którzy chcieliby czerpać z dobrodziejstw wspaniałych masaży i zabiegów relaksacyjnych w ulubionym towarzystwie. W specjalnym pomieszczeniu, wyposażonym w dwa łóżka do masażu, dwie osoby równocześnie są poddawane dowolnie wybranym z naszej oferty masażom. To wspaniała okazja do odpoczynku, relaksu i zadbania o zdrowie.

 

Masaż dla par to doskonały sposób na spędzenie rocznicy związku – romantyczna atmosfera, o którą zadbamy – oprawa świec, muzyki, przytłumionych świateł, pełen relaks, lampka wina i zapach aromatycznych olejków, to niepowtarzalnie romantyczna sceneria dla wszystkich zakochanych.

 

Masaż dla par nie musi jednak być rozumiany wyłącznie jako zabieg dla zakochanych. Może to być również relaksujące spotkanie z przyjaciółką/przyjacielem, z mamą lub siostrą – z bliską osobą, przy której czujesz się swobodnie i komfortowo, z którą chętnie spędzisz czas na przyjemnej rozmowie w niepowtarzalnej atmosferze i w kameralnym otoczeniu.

 

Masaż dla par zbliża, wspiera zacieśnianie więzi i sprzyja poprawie relacji. Bez względu na to, o jakim typie związku między ludźmi mowa, to zawsze wspaniale spędzony czas.

 

Masaż dla par to dowolnie wybrany zabieg z naszej oferty – dwie osoby mogą wybrać, niezależnie od siebie, dwa różne zabiegi. Czas trwania, przebieg zabiegu, jego działanie i charakter, uzależnione są od dokonanego wyboru.